Ustrzyki Dolne
środa, 18 marca 2020

ZEW się budzi jesienią

ZEW się budzi jesienią

- W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz ze względu na decyzję rządu o odwołaniu imprez masowych, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, informujemy, że Festiwal ZEW się budzi 2020, zaplanowany w dniach 1-2 maja 2020, został przełożony na termin 25-26 września.

- Jest nam smutno, że ZEW nie obudzi się w tym roku w majówkę, ale zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, artystów, ekip technicznych i pracowników festiwalu jest dla nas najważniejsze - poinformowała ekipa Festiwalu ZEW się budzi. - Prosimy wszystkich o przestrzeganie wytycznych wydawanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Poczujmy teraz ZEW czystych rąk, pomocy i dobrych myśli, a ZEW obudzimy jesienią.

Nowa data festiwalu to 25-26 września. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w wydarzeniu w nowym terminie.

Nabywcy przysługuje zwrot pieniędzy za bilety, jeśli nowy termin nie jest dogodny. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów zostaną przesłane do uczestników mailowo od partnera wydarzenia eBilet.pl.

Artyści, którzy mają zagrać na tegorocznej edycji festiwalu, w większości potwierdzili już możliwość przeniesienia występów na nowy termin. Organizatorzy zapewniają, że dołożą starań, aby line-up pozostał bez zmian.

Szczegóły na stronie www.zewsiebudzi.pl oraz Facebooku wydarzenia.

 

ZEW się budzi jesienią
autor: mat. pras.