Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 12 września 2022

I Kiermasz Turystyczny oraz II Minirajd Rowerowy w Ropience

 I Kiermasz Turystyczny oraz II Minirajd Rowerowy w Ropience<br/>fot. http://www.bctip.ustrzyki-dolne.pl/
fot. http://www.bctip.ustrzyki-dolne.pl/

17 września odbędzie się I Kiermasz Turystyczny w Parku Wiejskim w Ropience oraz II Minirajd Rowerowy, który przejedzie trasą: Ropienka, Leszczowate, Brelików, Ropienka.

Druga połowa września to idealna okazja, żeby zaczerpnąć ostatnich letnich promieni słonecznych i nacieszyć się wspólnym towarzystwem, aktywnością fizyczną, muzyką i regionalnymi przysmakami na świeżym powietrzu.

Wydarzenie rozpocznie się Minirajdem Rowerowym – oficjalne otwarcie o godz. 14:00 (organizatorzy proszą o przybycie uczestników na start ok. godz. 13:20 oraz o zaopatrzenie się w odpowiedni rower – fragmenty trasy pokryte są szutrem/kamieniem).

Natomiast I Kiermasz Turystyczny rozpocznie się o godz. 15:00. W programie oprócz możliwości zakupu lokalnego rzemiosła będzie degustacja regionalnego jadła oraz występy artystyczne. Na scenie wystąpią m.in. Młodzieżowa Orkiestra Dęta - AVANTI, Ropienczanie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Ropience oraz Średniowiejskie Słowiki. Wieczorną zabawę pod gwiazdami poprowadzi DJ Furiat.

źródło: http://www.bctip.ustrzyki-dolne.pl/