Ustrzyki Dolne
czwartek, 25 października 2018

Zaginęła, może przebywać nad Soliną

Zaginęła, może przebywać nad Soliną<br/>fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl

Policja poszukuje 43-letniej mieszkanki Przemyśla, która może przebywać na terenie powiatu leskiego. Kobieta zaginęła po raz drugi, poprzednim razem powiedziała rodzinie, że idzie do lekarza, a znaleziono ją w autokarze jadącym do Włoch.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionej 43-letniej Małgorzaty Kotkowskiej z Przemyśla. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że przemyślanka 15 października w godzinach popołudniowych wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Rysopis: wzrost 170 cm, waga około 80 kg, średniej budowy ciała, nos prosty średni, uszy średnie przylegające, oczy koloru zielonego, włosy krótkie obcięte na jeżyka koloru brązowego.

Zaginiona była ubrana w spodnie jeansowe koloru granatowego, kurtkę koloru czarnego z kapturem – pikowaną, bluzkę z krótkim rękawem koloru czarnego, buty za kostkę koloru czarnego z zamkiem koloru złotego, zielono-czarny sweter.

Policja ustaliła, że telefon zaginionej logował się na terenie powiatu leskiego, w miejscowościach Solina, Polańczyk lub Werlas.

To już druga „ucieczka” Małgorzaty Kotkowskiej. Poprzednim razem powiedziała rodzinie, ze idzie do lekarza, ale do niego nie dotarła. Rodzina zgłosiła jej zaginięcie na policję, bo przemyślanka miała kłopoty ze zdrowiem. Kobieta jeszcze w ten sam dzień odnalazła ją w autokarze jadącym do Włoch.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o jej miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. 16 677 3661, 16 677 33 25 oraz  pod numer alarmowy  112.

 

autor: oprac.paba
źródło: KMP Przemyśl