Ustrzyki Dolne
środa, 17 kwietnia 2024

BdPN ma nową stronę internetową

BdPN ma nową stronę internetową<br/>fot. BdPN
fot. BdPN

Bieszczadzki Park Narodowy ruszył z nowym serwisem internetowym. Znajdziemy tam m.in. aktualne komunikaty pogodowe, informacje o szlakach oraz mapki. – Będziemy się ją starali stale ulepszać i wrzucać nowe treści – zapewnia Przemysław Wasiak, zastępca dyrektora BdPN.

„Dzisiaj wszystkie polskie parki narodowe, w tym również nasz, oficjalnie uruchamiają nowe wersje stron internetowych. Serwisy powstały w ramach projektu "Promocja Parków Narodowych jako marki" (projekt POIS.02.04.00.00-0001/15). Struktura i wygląd stron każdego parku narodowego są podobne. Pewnie jak wszystko co nowe tak i ta strona jednym się spodoba, a innym nie. Stary serwis mimo bogactwa treści był jednak mocno archaiczny, również pod względem tzw. systemu zarządzania treścią. Zobaczymy czy nowy okaże się lepszy pod tym względem. Informacje ze starego serwisu będą dostępne pod adresem https://archiwum.bdpn.pl/” – poinformował na Facebooku Bieszczadzki Park Narodowy.

W nowym serwisie znajdziemy m.in. komunikaty turystyczne dotyczące pogody w górach czy informacje o warunkach na szlakach. Bez problemu dowiemy się z niej o zasadach i godzinach otwarcia Muzeum Przyrodniczego w Ustrzykach Dolnych. Znajdziemy tam informację o największych parkowych atrakcjach wraz z ze zdjęciami i mapami – z podziałem na atrakcje letnie i zimowe.

- Będziemy się starali stale ulepszać stronę i wrzucać na nią nowe treści. Pojawią się nowe mapy i galerie zdjęć. To trochę potrwa ale mamy nadzieję, że efekty będą zadowalające – mówi Przemysław Wasiak, zastępca dyrektora BdPN.

Przez nową stronę bez problemu możemy tez kupić bilet wstępu do parku. Dowiemy się z niej o zaplanowanych wydarzeniach czy warsztatach. Znajdziemy tam również informacje praktyczne dla turystów, regulamin BdPN, numery alarmowe do ratowników GOPR i zasady bezpieczeństwa obowiązujące na szlakach.
Nowa strona BdPN – TUTAJ.

 

autor: paba


powiązane artykuły: