Ustrzyki Dolne
czwartek, 31 sierpnia 2023

Nocny wypadek w Arłamowie

Nocny wypadek w Arłamowie<br/>fot. KP PSP Ustrzyki Dolne
fot. KP PSP Ustrzyki Dolne

W wyniku wypadku do jakiego doszło dziś koło północy na drodze powiatowej w Arłamowie, jedna osoba trafiła do szpitala. Szczegóły wypadku ustala przemyska policja.

 


Do wypadku na granicy powiatu bieszczadzkiego i przemyskiego, pomiędzy miejscowościami Arłamów a Makowa, doszło po północy 31 sierpnia. Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach Dolnych dostała zgłoszenie, że z wąskiej i krętej drogi wypadł samochód.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z PSP w Ustrzykach Dolnych, KM PSP w Przemyślu, Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze OSP z Ustrzyk Dolnych oraz Fredropola i druhów z dwóch Ochotniczych Straży Pożarnych z Wojtkowej i Wojtkówki, którzy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia.

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia pomagamy zespołowi Bieszczadzkiego Pogotowie Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku, w udzielaniu pomocy osobie poszkodowanej oraz jej transporcie do karetki - informują druhowie z OSP Wojtkówka. - W międzyczasie odłączamy akumulator w pojeździe.

- W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Przemyślu - informuje st. sekc. Grzegorz Jagodziński, KP PSP Ustrzyki Dolne.

Szczegóły wypadku ustala przemyska policja.

ZDJĘCIA: OSP WOJTKÓWKA

Nocny wypadek w Arłamowie
Nocny wypadek w Arłamowie
Nocny wypadek w Arłamowie
Nocny wypadek w Arłamowie
Nocny wypadek w Arłamowie
Nocny wypadek w Arłamowie
autor: paba


powiązane artykuły: