Ustrzyki Dolne
wtorek, 6 czerwca 2023

Półkolonie w Ustrzykach Dolnych. Trwają zapisy.

Półkolonie w Ustrzykach Dolnych. Trwają zapisy.<br/>fot. UDK
fot. UDK

Ustrzycki Dom Kultury zaprasza dzieci do udziału w półkoloniach organizowanych podczas tegorocznych wakacji. Zapisy już trwają, a ilość miejsc jest ograniczona.

W tym roku podczas wakacji zaplanowano dwa turnusy, na które można zapisywać dla dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia. - Półkolonie co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego miło mi jest poinformować, że w tym roku Ustrzycki Dom Kultury wraz z partnerami, również zorganizuje półkolonie dla dzieci z terenu naszej gminy - mówi Wojciech Szott, dyrektor ustrzyckiego Domu Kultury w Ustrzykach Dolnych.

Uczestnicy półkolonii wezmą udział w zajęciach sportowych i ruchowych - wśród których są m.in. gry i zabawy na ustrzyckim basenie oraz w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zaplanowano też pokazy filmowe, warsztaty artystyczne i zajęcia w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ustrzykach Dolnych. Jak informują organizatorzy każdy z uczestników może też liczyć na gorący posiłek.

Pierwszy turnus odbędzie sie w dniach 10-14, 17-21 lipca, drugi - 31 lipca - 4 sierpnia, 7-11 sierpnia. Koszt półkolonii to 600 zł. Na każdy turnus przyjętych zostanie 30 dzieci.

- Zapisy już trwają, a pracownicy domu kultury udzielą szczegółowych informacji na temat zajęć i opieki nad dziećmi - dodaje dyrektor Szott.

Zapisy prowadzone są w Ustrzyckim Domu Kultury pod nr tel. 13 461-13-22. Zapisy trwają do wyczerpania wolnych miejsc.

 

autor: paba


powiązane artykuły: