Ustrzyki Dolne
sobota, 10 czerwca 2023

III Mini Rajd rowerowy - na dwóch kółkach w Krainie Ropy

III Mini Rajd rowerowy - na dwóch kółkach w Krainie Ropy<br/>fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Trwają zapisy do udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym, który po raz trzeci wystartuje z Ropienki. Po rajdzie organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik.

Druga połowa czerwca to idealny moment, aby rozpocząć wakacyjną przygodę na dwóch kółkach. Dlatego już dzis zapraszamy wszystkich do udziału w III Mini Rajdzie Rowerowym Na Dwóch Kółkach w Krainie Ropy, który będzie połaczony z piknikiem rodzinnym.

Rajd odbędzie się 17 czerwca, start o godzinie 13.00 w Parku Wiejskim w Ropience. W tym roku trasa prowadzi przez Ropienkę Górną, Brelików i wraca do parku w Ropience.

Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas w malowniczej scenerii gminy Ustrzyki Dolne. Po rajdzie, na wszystkich uczestników będzie czekać też grill i przekąski.

W trakcie pikniku wystąpią: Ropienczanie, zespół LOF - Light of Freedom oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Ropience.

Dla najmłodszych przygotowano bezpłatnie: zabawy z animatorami, dmuchany zamek, zjeżdżalnię i malowanie twarzy. O godz. 19 organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są na stronie www.visitustrzyki.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu – 723 105 161.

Serdecznie zapraszamy!

autor: paba


powiązane artykuły: