Ustrzyki Dolne
poniedziałek, 25 marca 2019

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny!

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny!<br/>fot. Organizatorzy
fot. Organizatorzy

Już 14 kwietnia, Ustrzyki Dolne zapraszają na Jarmark Wielkanocny. Impreza tym razem odbędzie się na ustrzyckim Rynku. Wszyscy wystawcy, którzy chcą wziąć udział w jarmarku mogą się zgłaszać do Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji.

Zachęcamy do udziału w tegorocznym Jarmarku Wielkanocnym w Ustrzykach Dolnych. Jeśli zajmujecie się rękodziełem i tworzycie niebanalne przedmioty lub produkujecie regionalne produkty spożywcze takie jak sery, chleby, miody czy ciasta, to możecie zaprezentować swoje prace na tegorocznej imprezie.

Chęć uczestnictwa mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 29 marca.
Zgłoszenia należy składać w Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych (Rynek 16) i poprzez pocztę elektroniczną. Dokumenty zgłoszeniowe (karta organizacyjna i regulamin) do pobrania ze strony www.visitustrzyki.pl lub w siedzibie BCTiP.

W tym roku Wielkanocy będziemy wypatrywać przy akompaniamencie zespołów, podziwiając lokalne wyroby i kosztując produktów kuchni regionalnej. W programie również ciekawy konkurs dla wystawców. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, prosimy o przyniesienie na Jarmark świątecznej ozdoby w formie wielkanocnego jajka.

Impreza odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku w rynku w Ustrzykach Dolnych w godzinach od 10:00 do 16:00.

Organizatorami imprezy są: Burmistrz Ustrzyk Dolnych i Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.
Współorganizatorzy: Ustrzycki Dom Kultury, Szkoła Podstawowa nr 1.

 

autor: oprac.paba
źródło: www.visitustrzyki.pl


powiązane artykuły: