Ustrzyki Dolne
środa, 5 czerwca 2024

Barak zaprasza. Wieczór autorski Oli Kiełbińskiej

Barak zaprasza. Wieczór autorski Oli Kiełbińskiej<br/>fot. organizator
fot. organizator

Galeria BARAK z Czarnej oraz Stowarzyszenie BESIDA, zaprasza na wieczór autorski Oli Kiełbińskiej „KRUS&LOVE”. Jak podkreśla autorka, jej mikropowieść jest dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

 


Ola Kiełbińska, absolwentka ASP w Gdańsku, pracowała w gazecie, w domu kultury, kwiaciarni, barze, projektowała wnętrza, konserwowała zabytki. Grała na gitarze na ulicach niezliczonych europejskich miast. Wyprowadzała na spacery schroniskowe psy, była wolontariuszką w domu dziecka w Krakowie i w hospicjum w Kalkucie. Jeździła stopem, sypiała w krzakach, konsekwentnie gardząc utartymi ścieżkami. Następnie wyszła za mąż i osiadła na bieszczadzkiej wsi, gdzie zajmuje się malarstwem, rolnictwem i wychowaniem czwórki dzieci.

Teraz przyszedł czas na jej debiut literacki.

Debiutancka mikropowieść Oli Kiełbińskiej to nie jest książka dla poważnych ludzi! Jeśli więc masz poczucie humoru, dystans do siebie, jesteś ciekawy innych ludzi - ta książka jest dla Ciebie!

KRUS&LOVE to współczesna, przezabawna przypowieść osadzona w malowniczej krainie Zadupie, do której przybywa główna bohaterka, wielkomiejska freelancerka, której do szczęścia potrzebny jest mąż ubezpieczony w KRUS-ie.

W programie wieczoru autorskiego znajdą się: czytanie performatywne fragmentów mikropowieści, koncert akordeonowy Anieli Łysyganicz, urodzinowy tort, niespodzianki i cuda wianki.

Na spotkaniu będzie można kupić książkę z osobistą dedykacją Autorki.

Wieczór autorski Oli Kiełbińskiej jest pierwszym wydarzeniem w ramach obchodów 30-lecia Galerii Barak i 20-lecia Stowarzyszenia Besida.

Spotkanie odbędzie się w Galerii Barak w Czarnej k. Ustrzyk Dolnych 8 czerwca 2024 o godz. 18:01.

Więcej: https://www.facebook.com/events/1144494096881351

 

autor: Róża&Krzysztof Franczakowie