Ustrzyki Dolne
Podsumowanie projektu INTERREG

Podsumowanie projektu INTERREG

Degustacja kuchni regionalnej, występy zespołów z Polski i Słowacji oraz prezentacje multimedialne podsumowały program Interreg Polska - Słowacja „Nasze Karpaty” realizowanego przez Zespół Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych.

W Ustrzyckim Domu Kultury odbyło się podsumowanie programu Interreg Polska - Słowacja „Nasze Karpaty – budujemy przyszłość na fundamencie wielokulturowej przeszłości” realizowanego przez Zespół Szkół Licealnych. W podsumowaniu projektu uczestniczyli uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum w Giraltovcach i Zespołu Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych oraz samorządowcy.

Podczas spotkania można było spróbować potraw z polskiej kuchni regionalnej, które przygotowało Muzeum Młynarstwa i Wsi Młyn w Ustrzykach Dolnych oraz obejrzeć wystawę ikon wykonanych przez uczniów i fotografii z wycieczek, które zrealizowano w trakcie projektu.

Na scenie UDK zaprezentowali się również młodzi artyści z Polski i Słowacji oraz przedstawiono prezentacje multimedialne, podsumowujące projekt.
Projekt był współfinansowany przez UE z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

FOT. ANDRZEJ GÓRSKI

 

Zapraszamy naszych czytelników do przesyłania nam swoich zdjęć na adres redakcja@bieszczadzka24.pl ...